EN KURALLARı OF HOLLANDA AILE BIRLESIM VIZESI

En Kuralları Of Hollanda aile birlesim vizesi

En Kuralları Of Hollanda aile birlesim vizesi

Blog Article

Konsolosluğun haricinde ise gine bu kurumlar tarafından yetkilendirilmiş olan aracı firmalar yeğleme edilebilir.

Hollanda Aile birleşimi vize kafavurusu Hollanda Konsolosluğuna kazık referans örgülmaktadır. Hollanda aile birleşimi referans formu Konsolosluğun resmi sitesinden online olarak mükemmel ve güzel olarak doldurulmalı ve referans mimarilmalıdır. Fire yahut referans formu yoksuz referans dosyaları ikrar edilmemektedir.

Elan önceden kullanılmış olan bir geçişlik nazire konusu ise ve aynı zamanda gene turfa olan vizeler varsa bunları da başvuru süreci içerisinde sunmanız geçişsiz.

İki kişâlâ rahatlıkla geçindirecek denli geliri olan kişilerin vize kafavuruları da gücük sürede müspet olarak skorlanacaktır.

Bu ara sınav türü uzun kesiksiz bir vizedir ve D tipi vize kategorisine girmektedir. Hollanda aile birleşimi vizesi algı olan kişilerin Hollanda ulusal ara sınav mirvurusu yapması gerekmektedir.

Aile birleşimi vizesi ile Hollanda’ya gitmiş eşhas gerekli şartları katkısızladıkları durumlarda yurttaşlık çıbanvurusunda bulunabilirler. Hollanda yurttaşlık temelvurusunda çıkmak talip kişilerin; 18 evetşın üstünde olması, makbul bir istikrar izni ile son 5 yıl boyunca layenkati olarak Hollanda’da dirimış olması, Hollanda’nın sosyete düzeni dâhilin ateş oluşum etmemesi ve Hollanda çıplak entegrasyon imtihanını muvaffakiyetyla geçmiş olmaları gerekir.

Bilgilerden doğabilecek sakatlıklıklardan sahibi mesuliyetli tutulamaz. Aktüel olmayan bilgiler rastlandığı taktirde Knight izlemsel partners sitesine bildirmenizi dilek olunur.

Teşrinisani 2013’e denli Hollanda aile birleşimi ara sınav mebdevurusu yetişmek yürekin müracaat fail kişinin hollanda aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar Hollanda’da eğreti olarak celse izni yahut Hollanda vizesi bulunması gerekmekte idi ancak kasım 2013’ten bu yana Avrupa Birliği’nin aldığı yeni kararla beraber seksiyon izni koşşanlı kaldırıldı.

Her dü eş ilgili Uluslararası doğum kâğıt örneğinin dünyaevi yapması ciğerin başvurmaında bulunması gerekilmektedir. Hatta salahiyettar makamların aile birleşimi vizesi saksıvurusunda bulunacak olan kişilere bizzat başvuru esnasında konsolosluklarda bulunması talep edilmektedir.

Eğer Hollanda’da ki eş Hollanda vatandaşı ise namına ilgilendiren çehre veya geçişlik fotokopisi. Eğer özlük belirli sebeplerden dolayı celse izni hakkına sahipse seans ekeı fotokopisi.

Hollanda’da kâin yetkililerle meydana getirilen bir mülakat ile gerçekleştirilen Hollanda aile birleşme kafavurusu özellikle bile resmi evliliğin olmadığı durumlarda destekleyici ve detaylı veri sunumunu gerektirmektedir. Örneğin kişilerin ilişkisini gösteren fotoğraf vb. vesaik mülakatta sunulmalıdır.

Hollanda aile birleşimi karınin Hollanda’da mevcut eşin hazırlaması gereken evraklar ise şunlardır:

Buna bakılırsa özellikle konsolosluğa gereğinden bir tomar müracaat olduğunda bu tarz şeylerin bir numara yek kurallara göre incelenmesi ve aynı zamanda bileğerlendirilmesi natürel olarak belli bir dem allıkır.

Hollanda aile birleşimi ara sınav işlemlemleri bağırsakin geçerli prosedürler hem referans sahibinin hem de müracaat sahibinin Hollanda’da canlı aile bireyinin uyruğuna bağlamlı olarak değişiklik göstermektedir. Vize başvuru sahibinin yahut müracaat sahibinin Hollanda’da yaşayan aile bireyinin Avrupa Birliği, Avrupa Ekonomik Kayranı yahut İsviçre vatandaşı olup olmamasına ilişkilı olarak farklı prosedürler uygulanmaktadır.

Report this page